آموزش گریم و میکاپ در آکادمی تخصصی مینا رویایی

تیم حرفه ای خانم رویایی با بروزترین متد های گریم و میکاپ در ایران برای خدمت رسانی به شما عزیزان آماده میباشد.

شما با بهترین مدرس میکاپ آموزش های لازم را خواهید دید و جهت اخذ مدرک به سازمان فنی و حرفه ای ارجاع داده خواهید شد و مدرک لازم به شما ارائه میشود.

سبک های میکاپ

مدرس عالی میکاپ مینا رویایی دارای مدرک بین المللی خانم لتیسیا دی پائولا (Leticia de paula) از برزیل بوده و یکی از سبک های آموزشی ایشان به هنر جو های عزیز در کنار سبک های لایت، برزیلی، اسموکی، نیمه اسموکی یا ( عروسکی و کلاسیک) میباشد.

مراحل آموزش میکاپ حرفه ای به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در ۱۱ جلسه

  • جلسه اول (تئوری): آنچه که باید در مورد شناخت پوست بدانید و شناخت ترکیب رنگ ها برای زیر سازی پوست
  • جلسه دوم (پاکسازی): آماده کردن پوست برای میکاپ با جدیدترین مواد
  • جلسه ۳ تا ۹ : شامل زیر سازی پوست، حذف ایراد های احتمالی ئوست صورت مثل جوش، خال، کک و مک، کبودی، گودی و پف دور چشم، رفع چروک متعادل سازی و گونه گزاری برای چهره های مختلف میباشد
  • اجلسه دهم: از هنرجو امتحان گرفته میشود و صفر تا صد آموزش هایی که به ایشان داده شده دوره میشود و همه ایراد های احتمالی برطرف میشود.
  • جلسه یازدهم (آخر): کلاس که ما افتخار همکاری با یک متخصص حرفه ای آموزش و کار با مواد و براش ها را داریم که هنر جو در این جلسه تمام اطلاعات لازم در این زمینه را کسب خواد کرد.
  • آموزشگاه مینا رویایی

پس از گذراندن این دوره کامل و جامع توسط متخصصین ما تبدیل به یک میکاپ آرتیست حرفه ای خواهید شد و به دنیای زیبای میکاپ و سالن ها وارد میشوید و به شما مدرک داده خواهد شد.

 

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره
۰۹۳۰۸۱۳۸۴۴۵
تماس بگیرید.

نمونه کارهای میکاپ