نمایش:

سرگذشت برند BOURJOIS برای سال 1863 هست، که “جوزف آلبرت پانسیون” تصمیم می گیره، برای بهتر گریم کردن بازیگرای تئاتر، دست به خلاقیت و یه کار جدید بزنه که این خلاقیت باعث بوجود اومدن و خلق برند BOURJOIS توی اون تایم شد.
آلبرت پانسیون، یک متخصص زیبایی بود و تو کشور فرانسه بدنیا اومده بود.
آلبرت شبونه توی خونه خودش با لوازمی که داشت، شروع کرد به ساختن قلم مو های مومی ، به طوری که اون ها رو تو رنگ و اندازه های مختلفی ساخت و تصمیم گرفت، برای قلم های آرایشی که میسازه اسم بزاره چون خلق این ایده براش مثل به دنیا اومدن یه بچه بود.
آلبرت بعد از ساختن قلم موی مومی، یه جعبه لوازم آؤایشی رو ساخت ، جوری که با استقبال خیلی زیادی همراه شد.
بعد از ساختن جعبه و قلم موهای آرایشی، پانسین دنبال ساختن پودری بود که با آب و حرارت و رنگ بتونه روی پوست، شادابی و زیبایی ایجاد کنه.
این ایده سال 1879، توسط “الکساندر ناپلون بورژوا” بهبود پیدا کرد و برند بورژوا BOURJOIS برای ساخت این رژگونه ، اول یکم پودر و آب رو باهم مخلوط کرد و بعد توی قالب های گرد و کوچیکی ریخت و در فر اونها رو پخت.
با این روش اولین رژگونه BOURJOIS به اسم “Little Round Pot Blusher” یا “پودر برنج جاوه” تولید شد؛ هدف اصلی BOURJOIS، از ساختن و تولید کردن همچین محصولی شفاف و زیباتر کردن پوست صورت بود.
بخاطر اینکه این محصول خاص و جدید بسیار پرفروش شد به پنج زبان دنیا ترجمه شد و عنوان “بودجوا پاریس” رو به خودش اختصاص داد.
در حال حاضر شرکت BOURJOIS تحت لیسانس شرکت “Coty Inc” هست و محصولات خودشو به 26000 نقطه تو 80 کشور ارسال می کنه.

اولین عطر برند BOURJOIS تو سال های 1928-1924، توسط “Ernest Beaux ” ساخته شد. این عطر خوشبو، ترکیبی ازعطر گل طلایی و طعم دهنده ای ازSoir de Paris” ” بود که توی یه بطری آبی رنگی قرار داشت. تو آمریکا این عطر رو با اسم “شبی درپاریس” یا “Chanel N 5” می شناسن.

راز لوگوی برند بورژوا BOURJOIS
اگر به لوگوی BOURJOIS باشید، حتما ساده بودن اون توجهتون رو جلب کرده.
این لوگو جوری طراحی شده که عبارت “PARIS”، که زادگاه این برند هست زیر اون آورده شده .
حالا با کمی دقت، می تونیم به توازن به کار رفته توی طراحی تک تک حروف اون پی ببریم.
که این یکی از نقاط قوت برای طراحی لوگو هستش.