نمایش:

برند doucce به وسیله دو نفر با هدف فرصت دادن به زنان و هنرمندان برای کشف شخصیت خود تاسیس شد. این برند از همون اول هدفش این بوده که بتونه با ترکیب رنگ ها ،سبک های قدیمی و معاصر یه سری ترکیب جدید و زیبا درست کنه و محصولاتش رو توی بسته بندی های جدید و خلاقانه ارائه بده.

برند doucce تلاش می کنه که بیشترین ترکیب رنگ رو با نوآوری های خلاقانه توی تولید محصولاتش قرار بده و اینکه این برند محصولاتی با کیفیت عالی تولید میکنه و همین باعث میشه همه افراد با هر سلیقه و توانایی توی میکاپ از این محصولات استفاده کنن.

همه تلاش این کمپانی برای پایداری و موندگار شدن تو عرصه بین المللی هست.
doucce معتقده مفهوم زیبایی فقط از یک دیدگاه خاص تعریف نمی شه به خاطر همین به خانم ها توصیه میکنه زیبایی های خودشون رو ببینن و متوجه منحصر برد بودن خودشون بشن ،این منحصر بفردی درواقع ذات زیبایی هستش و بدونن که مد همیشه تو هر فرهنگ و زمانی درحال تغییره.

از تلفظ واژه doucce همه فکر میکنن این برند برای فرانسه هستش اما در اصل واژه دوسه فرانسویه و به معنای نرم و ظریفه ولی برند doucce تو آمریکا و نیویورک سیتی برای اولین بار تاسیس شده.
شعار این برند اینه: ”فردیت خودتو کشف کن” و در حقیقت لطافت و ظرافت پاریس با نگرش و دیدگاه نیویورک ادغام شده و حاصل آن محصولات doucce هستن.