eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

-


تا پایان 50% تخفیف بهاری


نیم ست براش صاحارا (13 تایی)

نیم ست براش صاحارا (13 تایی)


فهرست

صاحارا

مزایا بدون از بین بردن پیگمنت مواد آرایشی
مواد تشکیل دهنده موی طبیعی
مصرف روزانه , حرفه ای


درباره نیم ست براش صاحارا (13 تایی):

نیم ست براش صاحارا (13 تایی) ۱۳ براش حرفه ای مخصوص میکاپ صورت چشم و ابرو میباشد. شامل :

 1. S2 – موجود در نیم نیم ست براش صاحارا (13 تایی) ساخته شده از سینتِتیک با کیفیت بالا. مناسب استفاده از کرم پودر و کانتور چرب
 2. S9 – ساخته شده از موی کاملا طبیعیِ اسب. مناسب برای استفاده از سایه ، فِید سایه.
 3. S10 – در نیم ست براش صاحارا (13 تایی) ساخته شده از موی طبیعی پونی. مناسب برای استفاده از سایه.
 4. S12 – موجود در نیم ست براش ۱۳ تایی صاحارا دارای 2 سر. یک سر ساخته شده از سینتتیک نرم و ابریشمی . مناسب براس برس ابرو. سر دوم، ساخته شده از موی نرم و فشرده؛ مناسب برای شانه کردن ابرو
 5. S14 – در نیم ست براش صاحارا (13 تایی) ساخته شده از موی صد در صد طبیعی راکن. مناسب برای استفاده از سایه و فِید ، کانسیلر زیر چشم، کشیدن کانتور چرب و ایجاد خطوط روی بینی و گونه.
 6. S15 – ساخته شده از موی کاملا طبیعی پونی. مناسب برای استفاده از سایه و فِیدِ آن در قسمت های ظریف تر چشم، زدن گلیتر و سایه بر گوشه چشم.
 7. S16 – موجود در نیم ست براش ۱۳ تایی صاحارا ساخته شده از سینتِتیک نرم وابریشمی. مناسب برای استفاده از کانسیلر، کورکتور های رنگی ، پالت های چرب رنگی ، چسب گلیتر و ایجاد خطوط تیره و روشن.
 8. S17 – ساخته شده از موی کاملا طبیعی اسب. مناسب برای استفاده از سایه پشت پلک ، فِید و یکدست کردن آن.
 9. S19 – ساخته شده از سینتِتیک محکم ، فشرده ، لطیف و با کیفیت. مناسب برای فِید کرم چودر و استفاده از پنکک و کرم پودر .
 10. S20 – موجود در نیم ست براش ۱۳ تایی صاحارا ساخته شده از موی کاملا طبیعی راکن. مناسب برای استفاده از سایه زیر چشم ، قسمت های ظریف ، سایه کاری های نازک پشت پلک و زیر پلک.
 11. S21- در نیم ست براش صاحارا (13 تایی) براشی فوق العاده ظریف، محکم و در عین حال لطیف برای کشیدن خط چشم ، هاشور ابرو و کشیدن خط لب می باشد.
 12. S25 – موجود در نیم ست براش ۱۳ تایی صاحارا ساخته شده از سینتِتیک نرم و لطیف. مناسب برای استفاده از هایلایتر ، کانتور خشک، رژ گونه و پودر رنگی.
 13. S26 – ساخته شده از موی کاملا طبیعیِ بز. این براش نماد براش های صاحارا می باشد. مناسب برای استفاده از رژ گونه ، پودر نهایی کل صورت و گردن.

شناخت انواع براشِ نیم نیم ست براش صاحارا (13 تایی) و کیفیت آنها :

قبل از معرفی نیم ست براش صاحارا (13 تایی) به توضیح مختصری درباره براش های برندهای معروف و با کیفیت می پردازیم. بهترین براش ها آنهایی هستند که به نسبت نوع مصرف، موی مناسب آن کاربرد خاص در آنها به کار برده شده است. به معنا که برای هر کاربرد، نوع موی خاصی بهترین انتخاب است؛که اگر در یک برند براش این موضوع رعایت شود باعث کیفیت نهایی آن خواهد بود. باکیفیت ترین و بهترین براش هایی که در بازار کنونی وجود دارند؛ محصول برندهایی مانند مک، مکاپ فور اور، آناستازیا، زواوا و سیگما nv نیم ست براش صاحارا (13 تایی) می باشند.

انواع نیم ست براش صاحارا (13 تایی) :

براش هایی که برای استفاده محصولات لیکوییدی مانند کانتورها، کرم پودر ها، کنسیلر ها و تمامی مواد آرایشی که مایع و چرب هستند nv نیم ست براش صاحارا (13 تایی) دارای موی مخصوص این مواد بوده و با براش های دیگر که برای مواد پودری استفاده می گردند متفاوت می باشند. برای مثال براش های s2،s16،s3 ،s19 و … برای این کاربرد تولید شده اند. و از نظر نوع مو، ضخامت، بلندی مو و تراکم آن متناسب با مواد آرایشی لیکوییدی هستند. موهای براش های مختص مواد پودری حتما باید طبیعی باشند. که در نیم ست براش صاحارا (13 تایی) این الزام رعایت شده است. و از موی بز، پونی، اسب، راکون و … به نسبت نوع استفاده در هر نوع براش به کار رفته اند. ست براش sahara از ترکیب هر دو گروه تهیه شده است. تا برای هر دو دسته مواد آرایشی پودری و لیکوییدی مناسب و کامل باشد. خرید براش sahara به شما کمک میکند با انتخاب نوع مناسب هر مواد آرایشی طبیعی تر داشته باشید. از طرفی انتخاب یک براش خوب در حفظ لوازم آرایشی شما نیز موثر است.

درباره نیم ست براش صاحارا (13 تایی)

درباره برند صاحارا

SAHARA

مجموعه ی صاحارا ، کمپانی که فعالیتش به بیشتر از 11 سال سابقه میرسه . ابتدا فعالیتش رو با فروش لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال از بهترین برندهای دنیا شروع کرده و مخاطبین اون شامل میکاپ آرتیست های حرفه ای ، گریمور و متخصص های این حرفه هستند .
این مجموعه ، محصولاتش رو با دقت و وسواس خاصی انتخاب میکنه چرا که اولین اولویت برای اون ایجاد رضایت برای مشتری هستش ، به همین خاطر نظارت بالایی روی محصولاتی که به فروش میرسه دارند.

براش های صاحارا کیفیت بسیار بالایی دارند و اکثر این براش ها با موی طبیعی تولید شدن که با نمونه های خارجی میتونن رقابت کنن ، درحالی که از نظر قیمت براش های صاحارا بسیار به صرفه و اقتصادی تر هستند .

امتیاز ها


rate
rate
rate
rate
rate

کامنت ها:


دنیا .ب:

بنظر من اصلا تراکم ندارن، من این نیم‌ست رو خریدم ولی بعد از استفاده پشیمون شدم از خرید.سارینا .ذ:

rate
rate
rate
rate
rate

من از کیفیتش خیلی راضی بودم و همه براشایی که توش هستن خیلی کاربردی اننیلوفر .ش:

rate
rate
rate
rate
rate

جنس براش ها برای کاربردی که داشتن خیلی خوب بودثبت امتیاز


rate

1

rate

2

rate

3

rate

4

rate

5


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


namad namad namad

دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

ship2

instagram


با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران