eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

براش تکی صاحارا (پودر فیکس) s8 اصل + (تخفیف)

براش تکی صاحارا
(پودر فیکس) s8


free shippingصاحارا

مزایا بدون از بین بردن پیگمنت مواد آرایشی
مواد تشکیل دهنده موی طبیعی
مصرف روزانه , حرفه ای
مناسب برای پودر فیکس


براش S8 صاحارا (پودر فیکس)

 1. براش S1 صاحارا: کاربرد: براش مخصوص هایلاترها و تمیز کردن سایه های زیر چشم
 2. S2: کاربرد: براش مخصوص کرم پودر وکانتور چرب
 3. S3: کاربرد: براش مخصوص فید کانتورهای چرب تیره خصوصا خط انداختن گونه و چانه همزمان فید کانتور چرب
 4. S4: براش مخصوص فید کرم پودر و کانتور چرب روشن روی سطح صاف پوست
 5. S5: کاربرد: براش مخصوص رژگونه باکیفیت بینظیر
 6. S6: کاربرد: براش مخصوص کرم پودرهای مایع و فید آنها به صورت چرخشی
 7. S7: کاربرد:براش مخصوص فید کانسیلر زیر چشم پودر بیک زیرچشم و پشت پلک. زدن هایلایتر. رژگونه های ظریف
 8. S8: کاربرد : براش مخصوص پودرهای فیکس رنگی یا پنکیک های پودری
 9. S9: کاربرد: براش مخصوص سایه و فید سایه همزمان
 10. S10: کاربرد: براش مخصوص سایه
 11. S11: کاربرد : براش مخصوص هاشور ابرو و خط انداختن ابرو
 12. S12 کاربرد: براش مخصوص ابرو تمیز کردن دور ابرو و شانه ابرو و هم خط انداختن تیزون بینی
 13. S13: کاربرد: براش مخصوص رژلب
 14. S14: براش مخصوص سایه
 15. S15: کاربرد: براش مخصوص فید ابرو و سایه های گوشه چشم
 16. S16: کاربرد: براش مخصوص کانسیلر زیر چشم و هم پرایمرهای چشم
S17: کاربرد: براش مخصوص فید سایه های پشت پلک S18: کاربرد: براش مخصوص سایه S19: کاربرد: براش مخصوص فید کرم پودر S20: کاربرد: براش مخصوص سایه های زیرچشم و قسمتهایی که ظریف سایه زده میشود S21: کاربرد: براش مخصوص هاشورهای فوق العاده ظریف و هم خط چشم S22: کاربرد : براش مخصوص ابرو و شانه های مخصوص ابرو از جنس فلز ظریف و مقاوم S23: کاربرد: براش مخصوص پودرهای فیکس بیرنگ و پنکیک های فشرده S24: کاربرد: براش مخصوص کانتور سایه S25: کاربر‌‌د : براش مخصوص کانتور خشک و رژگونه S26: کاربرد: براش مخصوص پودر کل صورت و گردن وتمیز کردن میکاپ و یک دست کردن آرایش در انتهای کار شناخت انواع براش و کیفیت آنها: قبل از معرفی براش sahara به توضیح مختصری درباره براش های برندهای معروف و با کیفیت می پردازیم. بهترین براش ها آنهایی هستند که به نسبت نوع مصرف، موی مناسب آن کاربرد خاص در آنها به کار برده شده است. به معنا که برای هر کاربرد، نوع موی خاصی بهترین انتخاب است؛که اگر در یک برند براش این موضوع رعایت شود باعث کیفیت نهایی آن خواهد بود. باکیفیت ترین و بهترین براش هایی که در بازار کنونی وجود دارند؛ محصول برندهایی مانند مک، مکاپ فور اور، آناستازیا، زواوا و سیگما می باشند. معرفی براش S8 صاحارا: براش های sahara در واقع گلچین شده همه این محصولات بوده که برای میکاپ کارها طراحی شده اند تا کاربردی حرفه ای داشته باشند. این براش ها در اندازه های مختلف که شامل میزان بلندی دسته و ضخامت آن می باشد تولید شده اند. دسته آنها از چوب باکیفیت بوده و فلزی که متصل کننده چوب و موهای براش میباشد با چسب مخصوص خود موجب دوام و انسجام موها در کنار هم و نظم آنها طی استفاده طولانی مدت است. ازهمه مهم تر موی به کار برده شده در هر نوع از براش صاحارا مختص به کاربرد آن بوده که با دقت و پس از تحقیقات و آزمایشات محققان صاحارا، انتخاب شده است. به نسبت موادی که قرار است توسط براش استفاده شود نوع موی آن گزینش و تولید شده است. ست براش sahara یک مجموعه کامل و تمام عیار برای افراد حرفه ای و غیر حرفه است. انواع براش ها صاحارا: براش هایی که برای استفاده محصولات لیکوییدی مانند کانتورها، کرم پودر ها، کنسیلر ها و تمامی مواد آرایشی که مایع و چرب هستند طراحی شده اند دارای موی مخصوص این مواد بوده و با براش های دیگر که برای مواد پودری استفاده می گردند متفاوت می باشند. برای مثال براش های s2،s16،s3 ،s19 و … برای این کاربرد تولید شده اند. و از نظر نوع مو، ضخامت، بلندی مو و تراکم آن متناسب با مواد آرایشی لیکوییدی هستند. موهای براش های مختص مواد پودری حتما باید طبیعی باشند. که در براش های sahara این الزام رعایت شده است. و از موی بز، پونی، اسب، راکون و … به نسبت نوع استفاده در هر نوع براش به کار رفته اند. ست براش sahara از ترکیب هر دو گروه تهیه شده است. تا برای هر دو دسته مواد آرایشی پودری و لیکوییدی مناسب و کامل باشد. خرید براش sahara به شما کمک میکند با انتخاب نوع مناسب هر مواد آرایشی طبیعی تر داشته باشید. از طرفی انتخاب یک براش خوب در حفظ لوازم آرایشی شما نیز موثر است. چرا که براش های صاحارا از شکسته شدن مواد پودری در ظرف آنها جلوگیری کرده و هنگام کشیدن روی سطح آنها خراش ایجاد نمی کند.
درباره براش تکی صاحارا (پودر فیکس) s8 اصل + (تخفیف)

درباره برند صاحارا

SAHARA

مجموعه ی صاحارا ، کمپانی که فعالیتش به بیشتر از 11 سال سابقه میرسه . ابتدا فعالیتش رو با فروش لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال از بهترین برندهای دنیا شروع کرده و مخاطبین اون شامل میکاپ آرتیست های حرفه ای ، گریمور و متخصص های این حرفه هستند .
این مجموعه ، محصولاتش رو با دقت و وسواس خاصی انتخاب میکنه چرا که اولین اولویت برای اون ایجاد رضایت برای مشتری هستش ، به همین خاطر نظارت بالایی روی محصولاتی که به فروش میرسه دارند.

براش های صاحارا کیفیت بسیار بالایی دارند و اکثر این براش ها با موی طبیعی تولید شدن که با نمونه های خارجی میتونن رقابت کنن ، درحالی که از نظر قیمت براش های صاحارا بسیار به صرفه و اقتصادی تر هستند .

امتیاز ها


rate
rate
rate
rate
rate

کامنت ها:


پریا .ش:

rate
rate
rate
rate
rate

خیلی خوبه قشنگ پودر رو به خورد پوست میدهبیتا .ج:

rate
rate
rate
rate
rate

من همه جای صورتم رو با این براش ست میکنم چون سر صافش نه باعث میشه پودر بریزه نه کار رو سخت میکنهبیتا .ب:

rate
rate
rate
rate
rate

تراکم موهاش برای اینکار عالیهثبت امتیاز


rate

1

rate

2

rate

3

rate

4

rate

5


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز

محصولات مو فورهیر


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران