eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید


🎉 🎉 🎉

ciber monday


-


تا پایان آف روز جهانی دوشنبه سایبری
برای تشویق به خرید آنلاینمحصولات دسته بندی رژلب
کاربرد و استفاده رژلب ها

بنظرم رژ لب تنها آیتمی از لوازم آرایش هست که اگه هیچ میکاپی روی صورتت نباشه باز هم میتونی تنها ازش استفاده کنی و چیزی کم نباشه. انتخاب رنگ رژ لب و نوعش این که جامد باشه،شاین باشه، مات باشه و …کاملا سلیقه ایه اما برای انتخاب یک رژ باید چند مورد رو درنظر بگیریم که بهترین محصول رو انتخاب کنیم.

رژ لب رو میتونید با توجه به تناژ و اندرتن رنگی پوستتون،میکاپتون و یا حتی لباستون انتخاب کنید. بهترین کار اینه که تناژ های متفاوت رو برداریم یعنی اگه میکاپ و سایه چشممون به اندازه کافی گرمه آندرتن رژلبمون رو سرد تر برداریم و یا حتی اگه رنگ لباستون زیادی سرده رژلبتون رو میتونید گرم تر بردارید و با این تضاد هارمونی جذابی بین میکاپ و لباستون ایجاد کنین.

فاقد سرب و مواد مضر
حتما به این نکته توجه کنید که رژ لب شماسرب نداشته باشه و یا مواد مضری داخل اون نباشه که یک وقت باعث حساسیت و یا پوسته پوسته شدن لبتون بشه

رژلب هایی که دارای مواد نرم و مرطوب کننده هستند
اگر جزو افرادی هستین که لبتون همیشه خشک و پوسته پوسته هست حواستون باشه محصولی رو انتخاب کنید که داخلش ابرسان و نرم کننده باشه و تا جایی که میشه رژلب های مات انتخاب نکنید چون ذات این رژها خشکه و ممکنه لبتون بدتر پوسته بشه و یا اینکه حتما قبلش ازاسکراب و نرم کننده مخصوص لب استفاده کنید.


پوستت رو دوست داشته باش و لباس شیک و با کیفیت تنش کن


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران


//