eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

-


تا پایان 50% تخفیف بهاریسوپرگوپ
سوپرگوپ

درباره برند سوپرگوپ

super groop

این برند هرگز فقط در مورد ضد آفتاب نبوده. درواقع ممکن است سوپرگروپ را به عنوان متخصصین ضدآفتاب بشناسید. بیشتر از 15 سال، تولید هدف اصلی این برند بوده است . چیزی که بنیانگذار آن، هالی، از ابتدا گفته است. درواقع ماموریت این کمپانی چیزی فراتر از تولید ضد آفتاب است...

کار اصلی این برند در مورد انقلابی کردن یک صنعت است چندی پیش،استفاده از ضدآفتاب فقط در ساحل به ذهن مردم خطور میکرد و این واقعا چیزی نبود که باید اجام میشد. بنابراین، سوپرگروپ تصمیم گرفت تا طرز فکر جهان در مورد کرم ضد آفتاب را تغییر دهد.

سوپرگروپ:
خداحافظ، ضدآفتاب های چسبنده و سلام، سوپرگوپ! این کمپانی دائماً روی راه‌های جدیدتر و بهتر برای تولید کرم ضد آفتاب با فرمول‌هایی جدید سرمایه گذاری میکند.

این برند با این بیانیه توانست توجه افراد زیادی را جلب کند:
از هر 5 آمریکایی یک نفر در طول زندگی خود به سرطان پوست مبتلا می شود. و خبر خوب این که استفاده از کرم ضد آفتاب می تواند به کاهش چشمگیر خطر ابتلا به سرطان پوست کمک کند.

ما گزینه‌های متفاوتی از ضدآفتاب را داریم مثل کرمی، سبک، نامرئی و... از جمله یک مرطوب‌کننده صبحگاهی و یک سایه چشم براق. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را استفاده کنین! ما درمورد محصولاتی صحبت میکنیم که با مواد اولیه با کیفیت بالا تولید و بدون تست حیوانی میباشند و فاقد هرنوع مواد مضر هستند. وجود اکسی بنزون، اکتینوکسات، پارابن و بیش از 1600 ماده دیگر را در محصولات ما به هیچ عنوان نمیبینید.

بسته بندی تمام محصولات این برند از مواد قابل بازیافت درست شده که آسیبی به محیط زیست نرساند. از تولید تا بسته بندی، این کمپانی دائماً در حال شناسایی راه های جدید برای سبز کردن کالاهای خود هست.

اولین خانه سوپرگوپ یک قفسه فروشگاه نبود، یک کلاس درس بود. بنیانگذار این برند، هالی تاگارد، شرکت را با وارد کردن ضدآفتاب به مدارس در تگزاس راه اندازی کرد تا بهتر از جوانان در مقابل نور خورشید که هر روز در معرض آن هستند محافظت کند.

این کمپانی میگوید که تبدیل ضدآفتاب به یک عادت روزانه،در یافتن فرمولی است که ما با آن راحت باشیم و آن را دوست داشته باشیم. به همین دلیل است که بیش از 40 گزینه برای انواع پوست، رنگ ها و روتین ها ضدآفتاب تولید کرده.


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


namad namad namad

دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران