eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

-


تا پایان 50% تخفیف بهاریایزدین
ایزدین

درباره برند ایزدین

isdin

برند ایزدین 45 سال پیش در بارسلونا اسپنسا متولد شد.زمانی که علم مراقبت از پوست و آرایش در تقابل با هم بودند. با گذشت 45 سال، ISDIN همچنان در خط مقدم تحقیقات مراقبت از پوست قرار دارد و مرزهای فرمولاسیون آرایشی را جابجا می کند.

ایزدین به عنوان یک شرکت پیشرو در محصولات آرایشی و بهداشتی اروپایی میباشد و اکنون در سرتاسر جهان حضور دارد . این برند دست در دست جامعه علمی و متخصصان پوست برای ارائه راه حل های پوستی پیشرفته متناسب با هر نیاز پوستی کار میکند.

ایزدین:
ما معتقدیم که نوآوری معنادار کلید سلامت پوست است. برای کمک به دستیابی به سلامت مطلوب پوست، خلاقیت های ما باید تعادل کاملی بین اثربخشی و لذت برقرار کنند.
ما فرمول‌های پیشرفته را با بافت‌های نوآورانه ترکیب می‌کنیم تا تجربه‌ای عملی و حسی را تضمین کنیم راز لذت بردن از یک روال مراقبت از پوست مفید و موثر.

یکی از دلایل اصلی آسیب های پوستی اشعه خورشید است. خورشید از طریق قرار گرفتن مکرر در معرض اشعه ماوراء بنفش باعث پیری پوست 80 درصد می شود. این قرار گرفتن در معرض نور خورشید، علاوه بر افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست، علائم پیری پوست را هم تسریع می بخشد. این فرآیند به عنوان پیری نوری شناخته می شود.

درواقع ضدآفتاب های ایزدین کار محافظت از پوست در برابر اثرات مضر خورشید، ترمیم آسیب های موجود، و اصلاح علائم پیری را انجام میدهد.


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


namad namad namad

دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران