eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

-


تا پایان 50% تخفیف بهاریمیکاپ بای ماریو
میکاپ بای ماریو

درباره برند میکاپ بای ماریو

makeup by mario

ماریو ددیوانوویچ، میکاپ آرتیست مشهور، یکی از تأثیرگذارترین میکاپ آرتیست‌های جهان است که به خاطر میکاپ های فوق العاده زیبا با طبیعی ترین شکل و حالت شناخته شده است.

از آموزش گرفته تا سوشیال مدیا و نوآوری، ماریو یک فرد پیشگام در پیشرو صنعت زیبایی ومیکاپ است. ماریو با آموزش رایج‌ترین تکنیک‌های آرایش در دهه گذشته، الهام‌بخش بوده و برای همیشه چشم‌انداز زیبایی را تغییر داده.

همه چیز در برانکس شروع شد ماریو که کوچکترین فرزند از چهار نفر است، در برانکس توسط والدینش - مهاجران آلبانیایی از مونته نگرو - به دنیا آمد و بزرگ شد. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، ماریو و مادرش به منهتن رفتند و در آنجا شغل خرده فروشی در Sephora به عنوان مشاور عطر در منطقه Flatiron پیدا کرد.

روزی که زنی برای انتخاب رژلب از ماریو کمک خواست، اشتیاق به هنر میکاپ را پیدا کرد.

بلافاصله پس از آن، او توسط دو خواننده ای که در سفورا ملاقات کرد استخدام شد تا میکاپ آنها را برای یک نمایش انجام دهد. او فقط 17 سال داشت و جعبه لوازم آرایش آنچنانی برای خودش نداشت، بنابراین یک جعبه کفش نایک را از کمدش که پر از محصولات سفورا بود برداشت و به قیمت 31.00 یورو آنها را میکاپ کرد.

ماریو در همان روزهای اولیه حضور در سفورا، هدفی را تعیین کرد که تمام دوران حرفه‌ای او را به پیش می‌برد او تبدیل به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای می‌شد و رویای این را داشت که روزی خط تولید خود را داشته باشد.

ماریو:
میکاپ ماریو زیبایی بسیار راحتی است که از تکنیک هایی الهام گرفته شده است که من در 20 سال گذشته به خوبی به کار برده ام. هر فرمول با دقت ساخته شده است و هر سایه کاملا جهانی است.


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


namad namad namad

دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران