eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید


محصولات برند بولگاری
بولگاری

درباره برند بولگاری

BVLGARI

سال 1884 توسط نقره ساز با استعداد یونانی به اسم 'سوتیریو بولگاری' در روم تاسیس شد.
این برند به خاطر ساخت صنایع دستی بسیار نفیس خیلی سریع به شهرت رسید.توی دهه های مختلف ، این برند یک سبک بسیار متمایز از ترکیب رنگ ها و نقوش رو طراحی کردن که در واقع نوعی ادای احترام به ریشه های رومی این شرکت هست.
بولگاری نوآوری های بسیاری رو وارد صنعت جواهرسازی کرد که به عنوان نمادهای طراحی معاصر شناخته شدن.

محصولات و زیور آلات ساخته شده توسط سوتیریو ، برای گردشگران انگلیسی که برای تور سنتی ' گرند تور' به روم میومدن بسیار مور توجه قرار گرفت. و موجب افتتاح اولین فروشگاه در via sistina و بعد از اون در via condotti و سایر مناطق گردشگری شد.

زمانی که پسرای سوتیریو به این کسب و کار ملحق شدن ، پیشنهاد دادن که این برند روی جواهرات تمرکز داشته باشه و اولین جواهرات تولید شده در سال 1920 ، منعکس کننده طراحی 'مدرسه سنتی فرانسوی' بود که شامل پلاتین و الماس با طراحی هندسی و آرت دکو بود.

از دهه 1940 به بعد سبک اصیل بولگاری که ایتالیایی بود شروع به ظهور کرد . اواسط دهه 1950 زمان ظهور رنگ های جسورانه بود . بولگاری با معرفی ترکیب های رنگی سنگ های قیمتی و سنگ های رنگی قدمی جدید برداشت . این طراحی ها با یادآوری گنبدهای مناظر رومی بود که به نشانه های بارز این برند تبدیل شد.


اوایل 1970 این برند به اروپا و ایالات متحده گسترش پیدا کرد. توی این دوره بولگاری سلیقه ی زنان مدرن رو قبول کرد و توی این دهه ساعت BVLGARI تبدیل به یک محصول کلاسیک با یک طراحی بی سابقه شد.


دهه های 1980 و 1990 بولگاری طراحی های جدیدی رو وارد بازار کرد که برای استفاده روزانه ی از صبح تا شب مناسب بودن ، اسم اون جواهرات مدولار بود . میشه گفت مدولار در اون زمان نیاز هر زنی بود.

در نهایت باید بگیم ، بولگاری با ترکیب مواد غیر متعارف با محصولاتش به قله های جدیدی از پیچیدگی رسید و به خلاقیت یک جان دوباره بخشید ، خلاقیت هایی که دیدنشون به اندازه لمس کردنشون لذت بخش بود.


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز

محصولات مو فورهیر


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران