eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

offbanner

-خرید فارسالی
فارسالی

درباره برند فارسالی

farsali

برند فرسالی با یک هدف متولد شد
موسس این برند: من می‌خواستم با ایجاد محصولات مراقبت از پوست، با فرمول دقیق از عشق همسرم فرح از زیبایی و میکاپ حمایت کنم.

فرح از سال 2010 حامی زیبایی طبیعی بوده و نکات مراقبت از پوست و مو خود را در سوشیال مدیا به اشتراک می گذارد. از نظر من، او ملکه مراقبت از پوست خود است.

بنابراین، در سال 2014، من شروع به کار با شیمیدانان به عنوان تولید کننده و توسعه دهنده محصولات مراقبتی و آرایشی کردم. تا محصولاتی را فرموله کنم که با اولویت های انتخابی فرح مطابقت داشته باشد.

در سال 2020، اولویت های این برند به سمت زندگی شخصی آن ها تغییر کرد. آنها تولید FARSÁLI را متوقف کردند و از بیش از 2500 فروشگاه Sephora در 35 کشور در سراسر جهان خارج شدند تا بر چالش 9 ماهه بارداری فرح تمرکز کنند. آن ها در سال 2021 دخترشان را به دنیا آوردند.

از آن زمان به بعد، فرح در مورد مواد تشکیل دهنده لباس هایش و حساس تر شده بود. او برچسب های لباس ها را با ذره بین می خواند و ازاستفاده موادی که برای بدن ممکن است مضر باشد خودداری میکرد.

همسرش میگوید:
من او را سرزنش نمی کنم سفر طولانی و احساسی ما در زمان ناباروری فرح ،غیرقابل توضیح است و او را به بسیار محتاط کرد.

هدف موسس این برند و همسرش فقط یک چیز بود:
تولید محصولاتی با فرمول دقیق که هم ایمن و هم کارامد هستند.

در سال 2021، او شروع به فرمول بندی مجدد محصولات اصلی FÁRSALI کرد، و دائماً معیارهای انتخابی همسرش برای مواد تشکیل دهنده محصولات را رعایت میکرد. اگرچه فرمول‌های اصلی حاوی هیچ گونه مواد مناقشه‌برانگیز یا ناایمن نبودند، اما متوجه شد که نام تجاری او تأثیر بسیار مهم‌تری از آن چا تصور میکردند روی جهان دارد.

موسس این برند:
ما همچنین معتقدیم که اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که به سایره مان کمک کنیم و الگوی مثبتی برای دخترمان باشیم.
به همین خاطر، زمانی که در مورد مسائل مستندی که برخی از کارخانه‌های تولید میکا ، به برده‌داری و کار کودکان مشغول هستند مطلع شدیم، میکای طبیعی را از فرمول‌های خود حذف کردیم. طلا، اسانس ها و رنگ های مصنوعی نیز برای از بین بردن حساسیت های احتمالی حذف شدند.
اکسیر رز گلد ما از روغن گل رز ارگانیک از تنها نمایشگاه معتبر عرضه کننده در جهان استفاده می کنیم.
در نهایت، ما بسته بندی خود را مجددا ارزیابی کردیم تا مطمئن شویم که از شیشه قابل بازیافت استفاده می کنیم و شروع به استفاده از کاغذ 100٪ بازیافتی با جوهرهای گیاهی برای جعبه های محصولات خود کردیم.


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


namad namad namad

دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

ship2

instagram


با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران