eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

-


تا پایان 50% تخفیف تابستونیناتاشا دنونا
ناتاشا دنونا

درباره برند ناتاشا دنونا

natasha denona

ناتاشا که در کرواسی به دنیا آمد و در آلمان بزرگ شد، عشق به نقاشی و علم را از مادرش به ارث برده بود، مادرش یک تصویرگر فنی و شیمیدان بود که اغلب او را به آزمایشگاه میبرد.

ناتاشا از سنین جوانی به کلاس رقص میرفت، اولین تجربه او با هنر میکاپ در پشت صحنه اتفاق افتاد، جایی که او توانایی مشهودی برای ایجاد ظاهرهای بسیار زیبا برای خود و سایر رقصندگان را آشکار کرد. پس از یک کار اولیه موفق ، به عنوان یک رقصنده و مدل حرفه ای، ناتاشا خیلی زود در صنعت مد و زیبایی به دلیل رویکرد نوآورانه و دقیق خود در هنر میکاپ مورد قبول قرار گرفت.

طی 25 سال بعد، تکنیک‌های نوآورانه آرایش او باعث شد که ناتاشا به یک آرایشگر فوق العاده و برنده جایزه تبدیل شود.

در طول زندگی حرفه ای ناتاشا، او هرگز نتوانست سایه چشمی پیدا کند که نیاز او را به بافت عالی، ترکیب پذیری راحت و رنگ واقعی برآورده کند.

پس به آزمایشگاه رفت تا محصولی بسازد که تا به حال وجود نداشته: سایه‌های چشم خالص با رنگدانه های فشرده و پیگمنت های بی نظیر. با استفاده از با کیفیت ترین مواد موجود، از جمله کریستال های کروما خرد شده، مرواریدهای مجلل، و نرم کننده های آبرسان، فرمول های استثنایی ناتاشا منجر به ایجاد سایه های بسیار نرم، با پیگمنت های غنی و بسیار راحت در ترکیب باهم و ید راحت روی پوست ، شد. پالت های ناتاشا که در بازار بسیار پر سر و صدا بودند، دنیای زیبایی را متحول کردند و برای همیشه طرز فکر ما را در مورد سایه چشم تغییر دادند.

میکاپ های ناتاشا دنونا با تاکید بر چشم‌های بی‌عیب، پوست درخشان و لب‌های طبیعی و بی‌نقص، اکنون به یک برند جهانی تبدیل شده است که به کیفیت و مهارت بی‌عیب و نقص خود شناخته شده است.

بر اساس این فلسفه که آرایش نهایی ترین شکل هنر زنده است، ناتاشا به آموزش و الهام بخشیدن به نسل جدیدی از دوستداران میکاپ ادامه می دهد.


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


namad namad namad

دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران