eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخریدمحصولات برند کرید
کرید

درباره برند کرید

house of creed

یک خانه عطر بسیار اصیل و لوکس که به تولید عطرهای بسیار با کیفیت ، اصالت دار و حرفه ای برای مردان و زنان اختصاص پیدا کرده. تمامی موادی که برای ساخت این عطرها بکار برده میشه ، از بهترین متریال موجود در جهان هست.

داستان کرید سال 1760 ، زمانی آغاز شد که یک جفت دستکش چرمی و معطر توسط شرکت خیاطی جدیدی در لندن به پادشاه جورج سوم داده شد.
خانه کرید هم تو همون سال به سلطنت رسیدن پادشاه جوان ، توسط جیمز هنری تاسیس شد. از اون زمان به مدت 260سال این برند لباس ها و عطرهای بسیار خاص برای افرادی خاص تولید کرده و از میراث خیاطی خودش به یکی از بهترین خانه های عطر تو دنیا تبدیل شد.


سال 1854 از لندن به پاریس مهاجرت کرد . این مهاجرت به درخواست ناپلئون سوم و امرپراتورش اوژنی بود که کرید رو به عنوان تامین کننده رسمی خانواده سلطنتی منصوب کرد. این عطرهای تولیدی برای خانواده سلطنتی به سرعت بخشی از افسانه کرید شد.
creed توی پاریس ، مقر تازه تاسیس شدش به تولید عطرهایی با رایحه های بینظیر برای مردان و زنان ادامه داد.
در طول قرن ها خانواده کرید بیش از 200 عطر تولید کردن که هر کدوم نشان دهنده روحیه ی خلاقانه و منحصر بفرد این خانواده هست.


اروین کرید :

آفریده های ما سفری در زمان هستند ، مثل پلی بین نسل ها ، زیرا گذشته نقطه قوت آینده هست.

امروز اولیویه کرید از نسل هفتم بنیان گذار جیمز هنری کرید همراه با پسرش اروین سفرهای زیادی برای تهیه ، تحقیق و سفارش بهترین مواد از سراسر جهان انجام میدن.
موادی مثل گل رز از بلغارستان ، ترکیه ، مراکش ، زنبق فلورانسی ، ترنج کالابریا ، وانیل بورون و..اینها تنها تعدادی از ترکیبات خاص موجود توی عطرهای creed هستن.

عطرسازی کرید هنوز هم به روش سنتی محصولاتش رو تولید میکنه . کاری که اکثر خانه های عطرسازی به خاطر پرهزینه بودن انجام نمیدن.
house of creed با افتخار عطرهای جاودانه و با کیفیتی عالی توی کارخونه اش توی حومه تولید میکنه و هنوز این عطرها فیلتر میشن و داخل بطری قرار میگیرن و تمامی برچسب ها با دست زده میشه تا مشتری تجربه داشتن یک عطر حرفه ای و واقعی رو داشته باشه، این فرایند کار بسیار فشرده ای هست اما کرید عقیده داره که 'ما با هنر و کمال هدایت میشیم ، برداشتی جاودانه و درعین حال مدرن از تاریخ بطری'


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران