eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخریدمحصولات برند زارا
زارا

درباره برند زارا

zara

زارا توسط آمانسیو اورتگا در سال 1975 راه اندازی شد. اولین فروشگاه این برند توی گالیسیا در اسپانیا تاسیس شد . اولین بار با الهام از فیلم زوربا که محصولی یونانی برای سال 1964 بود ، اسم برند رو زوربا گذاشت اما بعد متوجه شد که برندی دیگه به این اسم وجود داره برای همین اون رو به زارا تغییر داد.

این کمپانی محصولاتشون رو با قیمت مناسب تولید میکنند و به فروش میزارن . آمانسیو مغازه های بیشتری رو توی اسپانیا باز کرد و در طول دهه 1980 طراحی و فرایند تولید رو تغییر داد تا زمان تولید محصول به حداقل برسه در واقع اون سیستم 'fast mode' رو انتخاب کرد.
اولین فروشگاه خارج از اسپانیای اون توی پورتو پرتغال بود که سال 1985 تاسیس شد و سال 1989 وارد ایالت متحده و بعد در 1990 وارد فرانسه شد. در طول دهه 1990 این برند وارد مکزیک ، یونان ، بلژیک ، سوئد و اسرائیل شد.

سال 2015 زارا در لیست بهترین برندهای جهانی intrbrand قرار گرفت و رتبه 30 رو داشت.

این شرکت بیشتر از 450 میلیون لباس در سال تولید میکنه و سال 2021 اولین لاین زیبایی خودش رو به اسم zara beauty راه اندازی کرد.
زارا یکی از بزرگ ترین شرکت های مد بین المللی هست و به ایندتیکس یکی از بزرگ ترین گروه های توزیع و فروش تعلق داره.

zara:
مشتری در قلب کسب و کار منحصر به فرد ما قرار داره که شامل : طراحی ، تولید ، توزیع و فروش میشه.
زارا یکی از کمپانی هایی هست که تعهد بالایی به مشتریاش در سراسر جهان داره و کاری میکنه که یه تجربه عالی برای اون ها به جا بزاره ، این کمپانی سال 2010 فروش آنلاین خودش رو راه اندازی کرد و این وب سایت توی اردن شروع به کار کرد ،اون ها دارای وب سایتی هستند که بدون هیچ محدودیتی برای همه افراد دنیا در دسترس باشه و متعهده که این وب سایت مطابق با استانداردها و دستورالعمل های عمومی باشه. برای دسترسی به این استاندارها این کمپانی همواره با مشاوران با تجربه و مجرب بین المللی همکاری میکنه و در تلاش هستش قابلیت استفاده از وب سایت رو افزایش بده.

سال 2011 ' صلح سبز ' گفتگویی رو با زارا شروع کرد تا مواد سمی و شیمیایی رو از تولید لباس ممنوع کنه. 9 روز بعد از انتشار این گزارش زارا متعهد شد که تا سال 2020 همه ی مواد شیمیایی و خطرناک رو در سراسر زنجیره تامین خودش ریشه کن کنه.


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران