eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

-


تا پایان 50% تخفیف تابستونی


ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک


فهرست

زرجوف

ساخت کشور ایتالیا
حجم 100 mL
رایحه گرم
مناسب برای uni sex
مناسب فصل سرد


شید رنگ ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

XERJOFF Shooting Stars Amber Star & Star Musk 2*50 ml


بعد از استفاده ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

درباره عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر :

ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

زر جوف امبر استار ، عطری فاخر و خوشبو هستش که از بهترین و شیرین ترین عنبر سائل و ترکیبی از رایحه های رزین و ایلانگ طراحی و ساخته شده و Unisex به این منظور که هم برای آقایون و هم برام خانم ها مناسبه.
ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک ما رو با خود به دنیایی از دل پذیرترین و هوس انگیزترین رایحه ها می بره.

رایحه اولیه :

گل یلانگ ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

گل‌های زرد این درخت در شب عطری خوش از خود ساطع می‌کنن به همین دلیل برای استخراج عطر از این گل‌ها صبح زود آن‌ها را می‌چینند که بیشترین ماده معطر رو داشته باشند چرا که روغن اون جمع شده در طول شب با گرما و نور خورشید به سرعت تبخیر می‌شه.

عنبر ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

در عطرسازی اغلب از عنبر به عنوان ثابت کننده استفاده می شه. این به بهبود موندگاری عطر کمک می کنه تا موندگاری بیشتری روی پوست شما داشته باشه.
در واقع، یادداشت های موندگار اون اجازه می ده تا بی ثبات ترین ها رو تنظیم کرد. به همین دلیل است که می تونیم در بسیاری از ترکیبات ردی از کهربا پیدا کنیم.

سدر ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

در به دلیل خاصیت تسکین دهنده و آرامش بخش استثنایی هنگام استنشاق آن، در صنعت چوب، دارو و آروماتراپی کاربرد دارد. سدر(Cedr)، یکی از ترکیبات اصلی است و در ترکیبات وظیفه پوشاندن بوهای ناخوشایند را بر عهده دارد.


رایحه میانی :

چوب گایاک ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

چوب درخت گایاک یا Guaiac Wood درختی کوتاه که چوب اون از سخت‌ترین چوب‌ها و فنری‌ترین ها در دنیا ست.مغز چوب آن رنگی قهوه‌ای، مشکی و سبز می‌تواند داشته باشد و امروزه در تهیه الوار و زغال چوب از آن استفاده می‌شود. رایحه‌ای دودی چوبی دارد و در عطر‌های Niche از اون بیشتر استفاده می‌شود.

صمغ درختچه مر ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

صمغ مر که مانند کندر نوعی صمغ معطر و جویدنی است؛ همیشه هم به عنوان دارو و هم به منظور تهیه ی رایحه های خانگی و مذهبی در روغن عطرها مورد استفاده قرار می گرفته است اما ارزش بیشتری از کندر داشته. همچنین این دو ماده صمغی برای خالص سازی روغن ها و صمغ های ضروری مورد استفاده قرار می گیرند.


رایحه پایه ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک:

وانیل ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

در صورتی که نت غالب عطری وانیل باشد، بوی آن شیرین و گرم خواهد بود، به همین دلیل افرادی که به رایحه‌های شیرین و گرم علاقه دارند از عطرهای با بوی وانیل استقبال می‌کنند. وانیل یک ماده پرکاربرد و شناخته شده در ساختار عطرها است و بعنوان یک رایحه برانگیزاننده شناخته می‌شود.

چوب صندل سفید ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

رایحه ای شهوانی است که حس بویایی کرمی و مخملی را القا می کنه. با این حال، رایحه آن چندان قوی نیست، اما از طرف دیگر، موندگاری اون بسیار قویه. همچنین یک عنصر با فرار بسیار کمه. به همه این دلایل، چوب صندل به طور گسترده در عطرسازی برای غنی سازی ترکیب بویایی استفاده می شه.


درباره ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک :

ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

عطر زر جوف استار ماسک، عطری هستش با رایحه گرم و شیرین که عطری بسیار شیک unisex هستش. استار ماسک هدیه ای معطر از بهشته جایی که مشک همراه با ادویه هایی گران بها و شکوفه گل ها در بستری مخملی از وانیل و رزین شیرین به رقص درمی آیند. این عطر نفیس و ارزشمند چیزی بیش از یک رایحه لوکسه و مناسب برای افرادیه که سخت کوشانه به دنبال کیفیت و خاص بودن هستن.

ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک رایحه اولیه :

ماندارين ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

ماندارین در عطرسازی یک نت مرکباتی بسیار آفتابیه. این مرکبات از پرتقال خاصیت بیشتری داره و همچنین طعمی شیرین‌تر و رنگی تندتر داره. ماندارین یک نت متفاوته زیرا رایحه آن آغشته به پوست مرکبات است و شادی و سرزندگی بزرگی را به عطر هدیه می‌ده. ماندارین دارای ته رنگ دارویی بسیار مختصر هست.

کهربا ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

برخلاف تصور رایج، کهربا یک نت عطر فانتزیه ، ترکیبی از روایح گرم، پودری و شیرین رو توصیف می‌کنه. این رایحه از ترکیب مجموعه مواد (طبیعی و مصنوعی) مانند وانیل، نعناع هندی، لبدانوم، استایراکس، بنزوئین و چند مورد دیگر تشکیل شده . از کهربا برای ساخت عطرهای شرقی استفاده می‌شه که حسی غنی، تند و پودری را منتقل می‌کنه.

رایحه میانی :

دارچين ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

بسیار گلوله با جنبه فلفلیه. دارچین سیلان محتاط تر است، رایحه اون ملایم تر و به طرز ظریفی تند هست. بسیار قدرتمند، اسانس دارچین نیز می تونه در دوزهای کم ظریف باشد. سپس رایحه های وانیل و حتی میوه ای را ارائه می دهد.

ميخک صدپر ست

این فرآیند یک اسانس رو به همان اندازه قوی و معطر می ده. اگر میخک در عطرسازی بسیار شناخته شده است، به این دلیله که بیش از ۸۵ درصد اوژنول داره. این ترکیب معطر، که به طور طبیعی در درخت میخک وجود داره، به طور گسترده ای در لوازم آرایشی به عنوان یک عامل طعم دهنده استفاده می شه.

رایحه پایه :

مُرّ شيرين ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

اوپوپوناکس یا مر شیرین با رایحه ی عسلی شیرین و بالزامیک گرم است

مشک ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

مُشک دسته‌ای از مواد معطر هستش که معمولاً به عنوان نت پایه در عطرسازی استفاده می‌شه. آنها شامل ترشحات غده‌ای از جانورانی مانند آهوی ختن، گیاهان متعددی با عطرهای مشابه و مواد مصنوعی با بوهای مشابه هستند.


ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک :

ادو پرفیوم شوتینگ استار امبر اند ماسک زرجوف محصولی از برند ایتالیایی زرجوف است که دارای دو عطر منحصر به فرد به نام های امبر استار و استار ماسک است که در سال 2013 به بازار عطر جهان عرضه گردید.
این مجموعه رویکرد جدیدی از برند زرجوف را به ظهور می رساند، ترکیب دو عطر برای خلق عطر سوم.
نکته بسیار مهم و جالب توجه این است که ترکیب هم زمان این دو عطر، رایحه اعجاب انگیز سوم را خلق خواهد نمود.
ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک قدرت پخش بو و ماندگاریش غوغا به پا میکنه.گروه رایحه این ست شرقی و چوبی هستش موندگاری بسایر بالایی داره و مناسب فصل های بهار و پاییز و زمستون هستش.

درباره ست عطر زرجوف شوتینگ استار آمبر اند ماسک

درباره برند زرجوف

xerjoff

xerjoff سال 2007 توسط سرجیو مومو در تورین تاسیس شد که هدف اون ترکیب مجلل ترین مواد اولیه برای تکمیل یک زندگی مرفه بود و این کارش رو از طریق ترکیبی از صنایع دستی قدیمی و حساسیت های هنری معاصر رو به جلو برد.

سرجیومومو :

زرجوف

سال 1964 درتورین متولد شد واون جا دیپلمهنر رو با تخصص گرافیک و طراحی گرفت، بعد از این که دوره ی خودش رو در موسسه اروپایی (IED) در تورین تموم کرد به لندن رفت و برای تعدادی از آژانس های طراحی و تبلیغات کار کرد.
علاقه ی اون به عطر ها نه تصادفی و نه هیجانی بود بلکه به ریشه ی عمیقی در دوران کودکی اون برمیگرده. اون درخانواده ای که عاشق عطر بودن بزرگ شد، والدین مومو مجوعه ای از عطرهارو داشتن که به دقت اون هارو انتخاب میکردن.
تصمیم اصلی اون سال 2005 زمانی که به پایتخت بین المللی عطر سازی سفر کرد گرفته شد. اسم xerjoff رو از روی لقبی که مادربزرگش به اون داده بود یعنی joff انتخاب کرد.

کمپانی :

زرجوف

این کمپانی با کیفیت ترین مواد اولیه رو به طور ویژه از سراسر دنیا جمع آوری میکنه تا عطرهایی گران بها تولید کنه. این برندِ بی نظیر پروژه هایی رو هم برای مشتریان خصوصی خودش از جمله خانواده ی سلطنتی خاورمیانه ، اروپا و... هم اجرا میکنه.
زرجوف پروژه های متعددی رو با بهترین طراحان عطر در ایتالیا، اسپانیا و آسیای جنوب شرقی انجام میده و برند خودش رو در سطح جهانی توسعه داده.
امروزه مجموعه ای از نفیس ترین و منحصر به فرد ترین عطرهای موجود در دنیا رو داره و امضای اصلی این عطرها وجودِ ترکیبی از سبک، سنت و نوآوری ایتالیایی هست.

امتیاز ها


rate
rate
rate
rate
rate

کامنت ها:


نیکا .م:

rate
rate
rate
rate
rate

بوی فوق العاده ای داره


comment

غزال .س:

rate
rate
rate
rate
rate

yeki az khoshbootarin atr haei k dashtam binazireee foqolade busham mundegareثبت امتیاز


rate

1

rate

2

rate

3

rate

4

rate

5

پیشنهاد میشه همراه این محصولات استفاده بشهship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


namad namad namad

دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران