eden20 account

حساب من

eden20 cart

سبدخرید

-


تا پایان 50% تخفیف تابستونیکریولاین
کریولاین

درباره برند کریولاین

kryolan

در کریولان، ما میکاپ می کنیم. اما نه مثل بقیه چون برخلاف بقیه،ما میکاپ خود را خلق می کنیم. به عنوان یکی از اولین برندهای لوازم آرایشی در جهان، ما از فرمول ها و دستور العمل های خود برای تولید محصولاتمان استفاده می کنیم. ما به آنها فکر می کنیمو بعد آنها را ایجاد می کنیم. ما بیش از 75 سال این کار را انجام می دهیم و هنوز هم آن را ادامه میدهیم.
فقط یک میکاپ آرتیست حرفه ای و واقعی وجود دارد. درواقع فقط یک کریولان وجود دارد.

برند کریولان در سال 1945 تاسیس شد. این کمپانی ابتدا برای مراقبت از پوست که به صورت منطقه ای توزیع می شود، راه اندازی شد.

در سال 1971، پس از 26 سال فعالیت تجاری این برند، شرکت به ساختمان جدید خود در Papierstrasse نقل مکان کرد.

در سال های 1992-1993 چارلز اچ فاکس در لندن این کمپانی را خرید و ادامه فعالیت شرکت به عنوان یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت ادامه پیدا کرد. چارلز اچ فاکس مسئولیت کلیه فروش محصولات Kryolan در انگلستان را بر عهده دارد.

سال 1993 Kryolan Poland Ltd. در Szczecin تاسیس شد و توزیع محلی محصولات شروع شد.

سالهای 2005-2006 آرنولد لانگر به خاطر دستاورد حرفه ای خود در نمایشگاه بین المللی زیبایی در دوسلدورف آلمان برنده جایزه یک زندگی زیبایی شد.

در سال 2006، کریولان در دانشگاه فنی برلین، اولین سمپوزیوم چندفرهنگی خود را برای طراحی حرفه ای میکاپ، تحت عنوان GLOBAL FACE ART برگزار کرد.

امروزه
بنابراعتقادآرنولد لنگر، اول مردم، سپس تجارت هنوز فلسفه شرکت امروزی در Kryolan است. مخصوصا رویای میکاپ آرتیست ها اولویت اصلی بوده و هستند

کریولان:
این فردیت ما را بزرگ کرده است. و با در نظر گرفتن این فلسفه، پسر ولفرام لنگر و نوه‌های سباستین و دومینیک لنگر، از جمله خانواده‌هایشان، به مدیریت Kryolan ادامه می‌دهند. با هدف گرامی داشتن میراث آرنولد لنگر.


ship1

تحویل یک ساعت کاری تهران

ship2

تحویل یک تا دو روز کاری شهرستان

original

ضمانت اصالت و فرش بودن همه محصولات

change

تعویض یا مرجوع تا 10 روز در صورت استفاده نشدن


namad namad namad

دانلود اپلیکیشن مای سفورا

android
ios

با مای سفورا پوستی جذاب و سالم بساز


مای سفورا نمایندگی بهترین برند های آرایشی و اورجینال روز دنیا در ایران